Leuven Leert van Buiten Dag
Breek uit je klas op de Leuven Leert van Buiten Dag. Doe mee met een van de vele activiteiten op bijzondere plekken in de stad. Mis ook de megapicknick, beiaardquiz en de Young Heroes Levensloop niet.

Wat kan je doen met je klas?
Geef buiten les
Dat kan op 2 manieren:
- Doe mee aan een georganiseerde activiteit
Je kan deelnemen aan een rondleiding, workshop of bezoek georganiseerd door een van de vele Leuvense partners.
Bekijk het programma
- Ga zelf op avontuur in de stad
Inspiratie nodig? We voorzien een interactief kaartje met interessante plekken om zelf op avontuur te trekken.
Bekijk het kaartje
Young Heroes Levensloop
Loop of wandel met je klas een marathon in Park Belle-Vue en strijd als echte kampioenen tegen kanker.
Meer info
Enkel voor lager onderwijs
Megapicknick
Tussen 12 en 13 uur lunchen we samen in het stadspark. Pimp er je boterhammendoos met lokaal en gezond lekkers. De leuke sfeer krijg je er gratis bij.
Beiaardquiz
Om 13.13 uur kan je nog deelnemen aan onze beiaardquiz op het Ladeuzeplein, met de grootste hits live gespeeld door beiaardier Luc Rombouts.
Hoe inschrijven?
Heb je een vraag?
Contacteer ons. We helpen je graag verder.